Wakacje w Naszej Świetlicy rozpoczęły się od spotkania na temat bezpieczeństwa podczas wakacji zarówno w wodzie (na plaży) jak i na lądzie (boisko, podwórko), które prowadzili Strażnicy Miejscy, na spotkaniu otrzymaliśmy od nich opaski odblaskowe.

1.07.2011 w piątek mimo niezbyt sprzyjającej pogody pojechaliśmy do Pruszcza Gdańskiego na plac zabaw Faktoria. Było mnóstwo atrakcji: super boisko do kosza, niesamowite drabinki, przyrządy do ćwiczeń ;-), i najbardziej okupowana przez nas huśtawka „spiderman”.

We wtorek 5.07.2011 byliśmy na spacerze po przepięknej gdańskiej starówce, na którą zawsze chętnie wracamy ciocie przypomniały nam historie Gdańska nasz spacer zakończyła wizyta przy fontannie „Cztery Kwartały” przy Kościele Mariackim- było naprawdę super.

Kolejnym miejscem odwiedzonym przez nas był plac zabaw na Gdańskim Przymorzu- Kraina Zabawy to było szaleństwo zjeżdżalnie, huśtawki, labirynty, wspinaczki i wiele innych było naprawdę niesamowicie w drodze powrotnej zasypialiśmy w tramwaju ;-).

We wtorek 12.07.2011 pojechaliśmy do Parku Oliwskiego, w którym bawiliśmy się w podchody, które w ciekawy sposób pokazały nam Park i na pewno zapamiętamy te miejsca. Byliśmy również w Palmiarni i w Ogrodzie Botanicznym.

W środę 13.07.2011 pogoda nam nareszcie pozwoliła pojechać na plażę zabawa w wodzie to jest to co Kasztany uwielbiają, graliśmy w piłkę w wodzie i na plaży dodatkową atrakcją były dmuchane zjeżdżalnie, które były mega fajnym zakończeniem pobytu na plaży i co najważniejsze pomogły nam wyschnąć cdn…..

-c.Milena-