Udało nam się! Spotkanie wigilijne w Świetlicy Pod Kasztanem za nami. Kilkutygodniowe przygotowania dekoracji, przedstawienia, zaproszeń i robionych w wielkim sekrecie prezentów dla rodziców opłaciły się! Wspólnie z naszymi bliskimi, ciociami, kolegami i koleżankami ze świetlicy spędziliśmy przedświąteczne popołudnie. 
Zaczęliśmy tradycyjnie od świątecznego przedstawienia. Trema towarzyszyła niektórym z nas na długo przed występem, ale dobre słowa i wsparcie naszych cioć dodały nam odwagi. Naszym bliskim chyba też się podobało, bo nagrodzili nas dużymi brawami! Ich reakcja sprawiła nam dużo radości i satysfakcji. Od razu chcieliśmy dzielić się opłatkiem i składać sobie nawzajem życzenia. A w ich układaniu jesteśmy bardzo kreatywni. Przygotowane potrawy swoim zapachem zachęcały do spróbowania. Tak też zrobiliśmy! A zaczęliśmy od barszczu z uszkami! W między czasie rozwinęły się rozmowy, śmiechy i taka świąteczna atmosfera. Z niecierpliwością czekaliśmy też na moment, w którym będziemy mogli dać prezenty naszym rodzicom. Bardzo byliśmy ciekawi ich reakcji! Wyglądali na zaskoczonych, ale zadowolonych! O to nam właśnie chodziło! Tym bardziej byliśmy z siebie dumni, że wykonaliśmy je samodzielnie! Prezenty, które my otrzymaliśmy również nam się bardzo spodobały!
A teraz czas na ostatnie przygotowania do świąt w naszych domach. My już zdecydowanie jesteśmy gotowi na Boże Narodzenie.

-Kasztany-

Fot. M.P.,K.U.,A.Sz.-G.

Wyderzanie zrealizowano również dzięki projektowi „Wypoczywam i bawię się bezpiecznie” wspólfinansowanego z funduszy Wojewody Pomorskiego