W piątek 27 czerwca na gdyńskim GOSIRZE  odbyła się „VI Olimpiada Sportowa Osób Niepełnosprawnych i Osób w Wieku 55+” zorganizowana przez Stowarzyszenie Osób z Wadą Słuchu „Cisza” w Gdyni oraz WTZ przy tym stowarzyszeniu. Patronat nad całą imprezą, poza wieloma instytucjami, objął również prezydent Wojciech Szczurek. Nasi uczestnicy: Jola, Michał Łukasz, Marcin i Adam brali udział we wszystkich dyscyplinach! A nie była to łatwa rywalizacja; biegi na 100, 200 i 400 metrów, chód na 200i 400metrów, rzut piłką lekarską, skok w dal, gra w piłkę nożną w pianie! Wszyscy walczyli do ostatnich chwil i zdobyli złote, srebrne i brązowe medale. Niewiele brakowało, by zdobyli brąz drużynowo, ale i tak cieszymy się wszyscy z IV miejsca i jesteśmy dumni z naszych sportowców.