Ferie rozpoczęliśmy wczoraj od wspólnej zabawy z Kasztanami, czyli naszymi koleżankami i kolegami z zaprzyjaźnionej z nami Świetlicy. Mieliśmy tą przyjemność gościć ich u nas i razem z nimi wspólnie rozegrać 10 konkurencji przygotowanych przez Ciocie w zabawie „ Milion w minutę”. Zabawa polegała na tym, że byliśmy podzieleni na 4 grupy , każda z grup miała 1 minutę na wykonanie jednej z konkurencji. Oczywiście wygrywała ta drużyna która albo ukończyła jako pierwsza albo w tej krótkiej chwili wykonała zadanie najlepiej . Oj działo się działo, było zawijanie ,dmuchanie, jedzenie, picie, konstruowanie , malowanie, pisanie i celowanie. Potem w przerwie zjedliśmy wspólny posiłek po czym wróciliśmy do rozegranie ostatnich dwóch konkurencji ,które wyłoniły drużynę zwycięską . Wygrała Drużyna Klaudii !!! Jeszcze raz Gratulujemy !!!

Działalność Placówki Wsparcia dziennego Świetlicy „Słoneczne Wzgórze” jest współfinansowana z Urzędu Miasta Gdańska.