W ostatnią sobotę znowu ruszyliśmy ścieżkami Kalwarii Wejherowskiej, żeby w ramach przygotowań do wydarzeń Triduum Paschalnego wspólnie przejść kolejne stacje Drogi Krzyżowej. Spotkanie rozpoczęliśmy tradycyjnie od Mszy Świętej w Sanktuarium Św. Anny w Wejherowie skąd potem poszliśmy w stronę na Kalwarię. W tegorocznym Dniu Skupienia członków PZC towarzyszyły nam rozważania Św. Siostry Faustyny i Księdza Michała Sopoćko.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, kórzy uczestniczyli z nami we wspólnej modlitwie. Szczególne podziękowania składamy na ręce gospodarzy, czyli Ojców Franciszkanów i członków Parafialnego Zespołu Caritas z parafii pw. Św. Anny w Wejherowie, którzy – jak co roku – zadbali o to, byśmy po zejściu z kalwarii mogli posilić się przy wspólnym stole.