W piątek 7 marca, w Centrum Pomocowym Caritas im. Jana Pawła II, odbył się Dzień Kobiet.

Ilość atrakcji zaskoczyła nasze mieszkanki, natomiast terapeutki, ogromna frekwencja, co bardzo nas ucieszyło.

Z samego rana, można było skorzystać z fachowej pomocy fryzjerek pod opieką Pani Agaty Rasmus. Cięcie i fryzurka, za niebagatelną sumkę 0 zł. Nie tylko panie ucieszyły się z możliwości zmiany uczesania, ale również panowie ustawiali się w kolejce.

Prosto od fryzjera, panie odwiedzały naszą „Strefę relaksu”, gdzie serwowałyśmy pakiet pielęgnacyjny dla dłoni: manicure oraz maseczkę  nawilżającą z masażem dłoni, oprócz tego kawę, ciasteczko i uśmiech. Zainteresowanych było tak dużo, że trzy stanowiska, jak się okazało, nie wystarczały.

Panie wyszły rozpromienione, szczęśliwe, a pomysł na spędzanie w takiej formie „Dnia kobiet”, tak im się spodobał, że poprosiły o powtórkę.

Na zakończenie cudownego dnia, odbył się koncert muzyczny uczniów  Szkoły Muzycznej I i II stopnia, oraz laureatów wielu konkursów muzycznych, Zuzanny Wężyk oraz Marka Puchowskiego.

W programie  była muzyka gitarowa, takich kompozytorów jak: Torroba, Aguado, Castelnuovo-Tedesco i inni.

Bardzo się cieszymy, że tak utalentowani młodzi artyści, zechcieli zagrać dla naszych mieszkańców. Nie żegnamy się z Nimi, lecz mówimy Do zobaczenia!

Jak to dobrze, że w życiu zdarzają się takie cudowne, niesamowite dni…w których nie tylko możemy zadbać o nasz wygląd ale również samopoczucie.