14.10.09 odbył się DZIEŃ HISZPAŃSKI, w którym wzięła udział kameralna (ale jakże odważna) 10-osobowa grupa wolontariuszy. Pogoda trochę pokrzyżowała nam plany! Przy okazji pozdrawiamy tych wszystkich, którzy chcieli z nami być ale nie udało im się dotrzeć do Wrzeszcza. Startowaliśmy około godz. 15, a główną atrakcją było wspólne przygotowywanie dość prostych potraw kuchni hiszpańskiej takich jak: sałatka z selerów po hiszpańsku, paella z kurczakiem oraz pokusa owocowo-kremowa.
Wspólne gotowanie było okazją do rozmowy na temat wolontariatu i wymienianie się różnymi pomysłami na najbliższy okres naszej działalności w Caritas.
Kolacja przy firmowych świecach odbyła się przy dużej ilości śmiechu i bardzo fajnej atmosferze, co sprzyjało również integracji. Przygotowane potrawy okazały się bardzo smaczne i syte (niektórzy prosili o dokładkę), i tu należą się podziękowania dla Gosi (szefowej kuchni), która dobrała menu i zajęła się organizacją. Zabrakło tylko Hiszpanów, którzy mieli również wziąć udział w przedsięwzięciu, ale jak się okazało mieli inne, równie ważne zajęcia (a może wystraszyła ich pogoda?)
Kolejną okazją do spotkania będzie DZIEŃ WŁOSKI i wszystkie te przedsięwzięcia, które wspólnie zaplanowaliśmy.