Dzień Dziecka w naszej Świetlicy trwał dwa dni. W niedzielę byliśmy na festynie na PGE Arena. Dłuuuuuuuuuuuuugo by opowiadać o wszystkich atrakcjach. W telegraficznym skrócie: było rodeo, „dmuchańce”, tory przeszkód, malowanie, wielkie wozy strażackie i autobusy i wiele, wiele innych atrakcji. Każdy wrócił z nagrodami.

Dzisiaj natomiast płynęliśmy katamaranem z Gdańska do Sopotu. Rejs organizowany był przez Caritas Archidiecezji Gdańskiej, Fundację Pomorską i Żeglugę Gdańską i nosi imię p Macieja Płażyńskiego, który zapoczątkował to dzieło. Tegoroczna zabawa była pod hasłem „Arka Noego” i rzeczywiście było dużo zwierząt: Małpa, Żaba, Panda, Renifer i inne. Atrakcji co nie miara, i nasza Karina wylosowała nagrodę: wejściówki do kina. Super. Bardzo dziękujemy za możliwość uczestniczenia w rejsie.

To jeszcze nie wszystko gdyż po rejsie w Świetlicy czekała na nas pizza, potem ulubione zabawy, a na deser lody i lizak z miłą niespodziankę.

To był naprawdę dobry czas …

-Kasztany-