Wyjazd zorganziowany został przez członków Parafialnego Zespołu caritas z parafii pw. Chrystusa Króla w Wejherowie. Ponizej zamieszczamy zdjęcia i relację przygotowaną przez portal: www.nadmorski24.pl

„Jeśli wypad nad morze to do Jastrzębiej Góry. Do takiego wniosku można dojść przyglądając się dzieciom zrzeszonym przy parafialnym zespole „Caritas” działającym w parafii p.w. Chrystusa Króla w Wejherowie. To kolejna wycieczka najmłodszych wejherowian do tej nadmorskiej miejscowości.

Chętnych jak co roku nie brakowało. Każdy z uczestników odliczał czas do wyjazdu, który powoli staję się miłą tradycją dla zespołu „Caritas”, organizatorów wyprawy oraz wszystkich najmłodszych parafian Chrystusa Króla i Bł. Alicji Kotowskiej. Wycieczce towarzyszyło dużo radości. Główną atrakcją dnia było ognisko. Należy również dodać, ze pogoda była tego dnia łaskawa, co sprzyjało wypadowi nad morze. Wszyscy świetnie się bawili i już czekają na kolejną wizytę nadmorskiej miejscowości.”