Nasza starsza młodzież, czyli Sopocka Druga Szansa zasiadła dziś do wigilijnego stołu razem z Prezydentem Miasta Sopot: Panem Jackiem Karnowskim, Dyrektorem Caritas Archidiecezji Gdańskiem: ks. Januszem Steciem, Rzecznikiem Prasowym Urzędu Miasta Sopot: Panią Magdaleną Jachim, Naczelnikiem Wydziału Sportu: Panem Jackiem Podgórskim, Naczelnikiem Wydziału Strategii: Panem Marcinem Stempniem, Głównym Specjalistą do Spraw Uzależnień: Panią Małgorzatą Pobłocką, Koordynatorem ZIT Drugiej Szansy: Panią Alicją Dawidowską, Pedagogiem Projektu Druga Szansa: p. Magdaleną Kozą oraz Koordynatorem Projektu Druga Szansa: Panem Marcinem Bednarzem.

W czasie wigilijnego spotkania, wręczone zostały medale dla odchodzących z projektu uczestników: Rafała, Roberta, Zbyszka oraz Pawła.

Specjalne oznaczenia otrzymał również Prezydent Miasta Sopot, Dyrektor Caritas Archidiecezji Gdańskiej oraz Lider Drugiej Szansy.

Na spotkaniu przedstawieni zostali również nowi uczestnicy projektu: Magda, Sandra, Robert oraz Krzysztof.

Dzieło współfinansowane se środków Gminy Sopot i Caritas Archidiecezji Gdańskiej.

Tekst/Zdjęcia: N.Stankiewicz