Nasze Centrum odwiedziło dziś całe mnóstwo dzieci! Zaprosiliśmy je za pośrednictwem plakatów i ulotek, by wspólnie bawić się, malować, tańczyć, a przede wszystkim szukać czekoladowych jajek. W naszym kolorowym ogródku dzieci oraz młodzież mieli okazję zmierzyć się ze sobą i udowodnić kto charakteryzuje się sokolim wzrokiem, a kto wyjątkowym sprytem, gdyż takie cechy gwarantowały znalezienie największej ilości jajeczek. Oprócz szukania jajek, było wiele innych atrakcji. Odbył się konkurs na najciekawiej pomalowane jajko-kolorowankę, najładniejszą pisankę, a także rysunek wykonany kredą, nawiązujący do Świąt Wielkanocnych. Ponadto, nie zabrakło słodkiego poczęstunku, w tym uwielbianej przez wszystkie dzieci waty cukrowej! Wspólnie pląsaliśmy i śpiewaliśmy, co przysporzyło wszystkim dużo radości. Dziękujemy za ten piękny i kolorowy wspólnie spędzony czas 🙂 Dziękujemy Fundacji Carrefour za sfinansowanie smakołyków na tę okazję oraz obiadku dla naszych podopiecznych.