W listopadzie mieszkańcy Trójmiasta częściej będą mieli okazję „napotkać” plakaty SKRZYDEŁ czy to na Uniwersytecie Gdańskim lub Politechnice Gdańskiej, w swojej osiedlowej bibliotece czy w wagonie skm.

 

Dzięki przychylności Rektora Uniwersytetu Gdańskiego oraz Politechniki Gdańskiej a także Dyrekcji Biblioteki Miejskiej w Gdańsku i Gdyni oraz Dyrekcji Szybkiej Kolei Miejskiej we wszystkich tych miejscach pojawiły się plakaty informujące o programie stypendialnym SKRZYDŁA.

 

Wszystko po to, by SKRZYDEŁ było więcej bo wielu uczniów zasługuje i czeka na to, by ktoś dał im szanse na normalny rozwój.

 

Jak pisze Pani Teresa, opiekunka SKRZYDEŁ z jednej ze szkół:

 

Za stosunkowo nie wielką kwotę miesięczną radości obdarowanych dzieci nie da się przeliczyć – jest przeogromna.

 

Zakupiliśmy stypendystom buty, ubrania (zimowe, wiosenne oraz letnie).

Dzieci te, dzięki hojności darczyńcy, uczestniczyły również w zorganizowanym wypoczynku zimowym oraz letnim.

 

Dziękujemy bardzo DARCZYŃCY, który podobnie, jak obdarowane dzieci pozostają anonimowe – gdyż taka jest idea tego Programu.

 

Zachęcamy osoby, które chciałyby nad dziećmi „roztoczyć Skrzydła” pomocy i dać im szansę na radośniejsze dzieciństwo oraz na realizację marzeń  – naprawdę nie wygórowanych – do właczenia się do Programu.

 

Dziękujemy także wolontariuszom Centrum Wolontariatu Oli, Arturowi i Agnieszce za przygotowanie plakatów oraz wszystkim wolontariuszom, którzy „śledzili” plakaty na swoich uczelniach i w skm.