Wielkie przygotowania i długie oczekiwanie wszystkich znalazło swój finał 8 III 2011 r.

W naszym domu odbył się BAL MASKOWY KARNAWAŁOWY, który też dzięki dacie 8 marca okazał się być balem Dnia Kobiet i przypadającym na ten dzień ostatkom.

Więc na Balowego Śledzika przybyli zaproszeni goście, DPS ze Stegny, DPS z Sopotu i DPS z Gdyni.

Jadalnia dzięki karnawałowym dekoracjom nabrała charakteru wytwornej sali balowej.

Na stołach wspaniałości przygotowane przez kucharzy z naszego ośrodka.

Punktualnie o 14.00 wszystkich zebranych powitała Pani Dyrektor, życząc niezapomnianych wrażeń i pięknej zabawy oddała głos zespołowi, który już w pierwszym utworze zaprosił wszystkich do tańca.

Przygotowaliśmy na czas trwania imprezy konkursy, quiz karnawałowy, który zakończył się remisem dwóch drużyn Gdańska i Gdyni.

Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody. Już od początku wiadomym było, że prawdziwy bal karnawałowy nie może zakończyć się bez ogłoszenia króla i królowej balu.

Dzisiaj zostali nimi pani Zosia z Gdańska i pan Ryszard z DPS Gdynia. Wytańczyli oni najwięcej piosenek, w pogodnym nastroju, z werwą do pozazdroszczenia odtańczyli wspólny taniec.

Podziękowaliśmy koordynatorom wolontariatu, licznie zgromadzonym wolontariuszom i gościom.

Bal Maskowy przeszedł już do historii. Karnawał się skończył, goście zadowoleni odjechali,  a nasi mieszkańcy udali się na spoczynek

Już jutro czas zadumy i wyciszenia, zaczyna się Wielki Post.