W wyjątkowej atmosferze i przepięknych wnętrzach Hotelu Haffner w sobotni wieczór karnawałowy – 4 stycznia odbył się Bal Charytatywny na rzecz Domu Hospicyjnego im. św. Józefa w Sopocie rozpoczynający obchody X-tej rocznicy istnienia placówki.

Pyszne jedzenie, świetna zabawa taneczna, atrakcyjne przedmioty przeznaczone na licytacje oraz gra losowa – to wszystko czekało na prawie stu uczestników balu.

Bal rozpoczął się chwilę po godzinie 20 serdecznymi słowami przywitania gości przez Księdza Tomasza Kosewskiego – w-ce dyrektora Caritas Archidiecezji Gdańskiej. Otwarcia Balu dokonał Ks. Janusz Steć Dyrektor Caritas Archidiecezji Gdańskiej wraz z Panem Jackiem Karnowskim Prezydentem Miasta Sopotu, który objął to wydarzenie honorowym patronatem. Wśród wielu miłych gości był również obecny wiceminister infrastruktury i rozwoju Pan Paweł Orłowski wraz z Małżonką.

Wnętrze i atmosfera hotelu Haffner – która wielu gości zauroczyła – sprzyjała wyśmienitej zabawie prowadzonej przy profesjonalnym akompaniamencie zespołu COCTAIL. Dziękujemy im za ich obecność i bezinteresowną dyspozycyjność w tym wydarzeniu.  Parkiet miał pełne obłożenie do późnych godzin nocnych.

Miło została przyjęta przez uczestników balu gra losowa bogata w różnorodne niespodzianki jak np. biżuteria, pobyt w SPA, kolacja dla dwóch osób czy wejściówki VIP na Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkoatletyce 2014. W między czasie licytowano przedmioty wystawione na aukcje, której zakończenie nastąpiło około północy i stało się wydarzeniem podnoszącym niektórym adrenalinę. Licytowane były min.: rejs luksusowym jachtem, koszulki Karoliny Kudłacz i Sylwii Gruchały, przepiękna biżuteria, piłki Lechii Gdańsk czy Ogniwa Sopot oraz współczesną grafikę.

Uczestnicy zabawy z nieukrywana wdzięcznością za możliwość przeżycia takiego wieczoru opuszczali podwoje Sali balowej.

Dziękujemy dyrekcji Hotelu Haffner w Sopocie, wszystkim którzy objęli swoim patronatem naszą inicjatywę oraz ofiarodawcom aukcyjnym i loteryjnym. Wyrażamy wielką wdzięczność uczestnikom balu, która jest gestem solidarności i wsparcia naszych podopiecznych oraz dzieła hospicyjnego.

Do miłego spotkania na kolejnym balu – to już w przyszłym roku. 

 

Zdjęcia dzięki uprzejmości portalu trojmiasto.pl

foto Agnieszka Potocka/trojmiasto.pl 

http://galeria.trojmiasto.pl/Bal-charytatywny,11,172.html