W Centrum Caritas w Krzywym Kole okazji do zabawy nie brakuje. Dziewiątego lutego urządziliśmy więc sobie podwójne święto – zabawę walentynkową, okraszoną pysznym tortem z okazji okrągłej rocznicy; czyli dziesięciolecia naszego Warsztatu. Zabawa była przednia, tym bardziej, że wspaniałą muzykę zapewnił nam zaprzyjaźniony „człowiek – orkiestra”, pan Leszek. Bawiliśmy się zatem przy dźwiękach najpopularniejszych przebojów dyskotekowych. Pan Leszek zorganizował nam tez wspaniały muzyczny pociąg, z prawdziwym maszynistą, który powiózł nas dookoła świata.
Dla urozmaicenia zabawy zorganizowaliśmy liczne konkursy – jak na zabawę walentynkową przystało, uczestniczyły w nich głównie pary! Bawiliśmy się między innymi w tańczenie na gazecie, taniec z balonikiem, a także w uwielbianą przez wszystkich zabawę w krzesła. Nie mogło też zabraknąć konkursu na najlepiej tańcząca parę. Były słodkie nagrody!
A kiedy trochę się zmęczyliśmy, zrobiliśmy sobie krótka przerwę na słodkie co nieco – ze wspomnianym tortem i głośnym „Sto lat” w roli głównej. Zjedliśmy też wspaniały, uroczysty obiad – i z powrotem do tańca, bo tańca nigdy dość!
Bawiliśmy się wspaniale. Nie było takich, którzy siedzieliby pod ścianami – zbyt dobrze się znamy, żeby zgrywać nieśmiałych. Żal, że zabawa musiała dobiec końca. Teraz czekamy tylko na następną okazję…